Daj swoim mieszkańcom największą dla nich wartość - poprawę jakości życia.

Astma, alergia, zapalenie zatok to plaga naszych czasów. Według badań prof. Bolesława Samolińskiego objawy alergii ma 40% Polaków, co więcej często mylone są one z przeziębieniem. Nieleczona alergia prowadzi do astmy – jak wykazały badania 67% astmatyków nie wie o swojej chorobie. Te schorzenia potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Wciąż poszukujemy sposobów, jak pozbyć się uciążliwych objawów. Nieustający katar, ból głowy.

Jaka jest przyczyna problemów?

Możemy na różne sposoby zwalczać objawy, ale jeśli nie usuniemy przyczyny, dolegliwości prędzej czy później powrócą. Jak wielu z nas marzy o tym, by w końcu obudzić się rano i po prostu korzystać z życia, bez uporczywego kataru, bólu głowy czy innych męczących objawów. Z pewnością wielu z nas byłoby w stanie zapłacić wiele, by pozbyć się dolegliwości.

Nie ma skuteczniejszego sposobu niż działanie bezpośrednio na miejsce schorzenia.

Dlaczego iniekcje dożylne działają tak szybko? Ponieważ w błyskawicznym czasie lek rozprowadzany jest w naszym krwioobiegu. Podobnie jest w przypadku inhalacji. Oddychając cząsteczki aerozolu trafiają na powierzchnię błony śluzowej dróg oddechowych w ciągu kilku sekund, gdzie od razu rozpoczynają swoje lecznicze działanie. Organizm doskonale zna substancję, jaką jest chlorek sodu, ponieważ naturalnie występuje ona w ustroju, dlatego nie ma tutaj mowy o skutkach ubocznych.

Badania kliniczne nie kłamią. Haloterapia w formie inhalacji suchym aerozolem solnym skutecznie leczy oraz zapobiega schorzeniom nękającym współczesne społeczeństwo. SPRAWDŹ EFEKTY

W prosty sposób ulżyj rzeszom cierpiących.

Misją władz samorządowych jest zapewnienie mieszkańcom wysokiego poziomu życia w bezpiecznym i zdrowym otoczeniu. Realizacja programów zdrowotnych to najlepszy sposób, by objąć działaniami szerokie grono mieszkańców. Niewielkim kosztem można w prosty sposób poprawić jakość życia naszych podopiecznych.